Krótka historia

Wszystko zaczęło się w 1991 roku, gdy sprywatyzowano lecznictwo weterynaryjne. Od tego momentu przez 8 lat Aleksander Rybczyński prowadził samodzielnie własną lecznicę. Potem przyjął Pracownika – Przemysława Czuczwarę, który zaczął pracę w 1995r. a w 2000r. został współwłaścicielem firmy. Początkowo pracowaliśmy w gabinecie przy ulicy Broniewskiego, a w 1999r. uruchomiliśmy lecznicę przy Al.Żołnierza 8. W 2005r. odkupiliśmy od Starostwa Powiatowego budynek przy ulicy I Brygady 21a.

Mamy nadzieję, że zarówno Państwo – jak i my, pozytywnie odczujemy tę zmianę, która umożliwi nam dalsze świadczenie usług w bardziej komfortowych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu ich wysokiego poziomu.

Lecznicę prowadzą

Aleksander RybczyńskiLekarz weterynarii
Współwłaściciel, urodzony w 1957r.
Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 1981r. na wydziale weterynaryjnym Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Od 1981r. mieszka i pracuje w Stargardzie. Od początku, czyli od 1981 roku przyjmuje małe zwierzęta.
Przemysław CzuczwaraLekarz weterynarii
Współwłaściciel, urodzony w 1970r.
Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 1995r. na wydziale weterynaryjnym Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Urodzony w Stargardzie. Pracuje od 1995 roku.
Barbara CzubkowskaLekarz weterynarii
Rodowita Stargardzianka, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Odkąd pamięta zawsze chciała zostać lekarzem weterynarii i w 2016r. jej się to udało. Od listopada 2016 zaczęła pracę w naszym gabinecie. Interesuje się diagnostyką ultrasonograficzną, rozrodem i psychologią zwierząt, choć nie dokońca jeszcze wie jaką drogę wybierze.